Kontakt
ZuZig
  Murgašova 912/40
  018 41   Dubnica nad / Váhom
  tel.: +421 910 991 833
  tel : +421 907 720 757
 
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Podporované platby
Dobierka

VÝMENA, VRÁTENIE A REKLAMÁCIA TOVARU                                         

Máte strach nakupovať cez internet, lebo neviete, či zakúpená vec sa Vám bude páčiť aj v skutočnosti tak ako na obrázku ? U nás sa nemusíte báť!

VÝMENA TOVARU

Prišiel ti tovar,ktorý neje presne podľa tvojich predstáv?Na výmenu tovaru máš u nás 14 dní od prevzatia tovaru. Tovar nesmie byť používaný .Tovar ti môžeme vymeniť za hoci čo z našej aktuálnej ponuky. Tovar pošli prostredníctvom Slovenskej pošty alebo nás kontaktuj a pošleme nášho kuriéra.

Záleží nám na tom, aby sme ti pomohli  a preto v prípade potreby daj vedieť cez kontaktný formulár, ako by sme ti mohli pomôcť a spolu nájdeme riešenie.

 VRÁTENIE TOVARU

Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu. Tovar pošli prostredníctvom Slovenskej pošty,alebo nás vopred kontaktuj a my pošleme nášho kuriéra. Tovar musí byť riadne zabalený, nesmie byť  poškodený ani používaný. Pri splnení našich podmienok ti sumu za vrátený tovar zašleme prevodom na tvoj účet a to do 5 pracovných dní od vrátenia tovaru na našu adresu.

Záleží nám na tom, aby sme ti pomohli a preto v prípade potreby daj vedieť cez kontaktný formulár, ako by sme ti mohli pomôcť a spolu nájdeme riešenie.

 REKLAMÁCIA

Záručnú dobu poskytujeme štandardne 2 roky, ale vzhľadom k tomu, že pri výbere materiálu a samotnej výrobe dbáme na kvalitu, tak máme veľmi nízky počet reklamácií. Preto ak máš akékoľvek otázky ohľadom reklamácie napíš nám na info.zuzig@gmail.com

Pre nás je najdôležitejšia tvoja spokojnosť, preto ak máš niečo na reklamáciu, napíš a spolu nájdete riešenie.

 

ADRESA NA VÝMENU/VRÁTENIE TOVARU:

Zuzig.sk

Murgašova 912/40

Dubnica nad Váhom 01841

Č.t: +421907720757